Do CS:GO by mohla přibýt vozidla, ray-tracing a další novinky

14. 6. 2022 – 13:17
0

Změny v kódu naznačují možný obsah

Týmová akce CS:GO se už dlouhé roky drží na špici popularity mezi hráči i ve světě esportu, různým trendům navzdory. Novinky v kódu enginu Source 2 naznačují, že by se hra v budoucnu mohla dočkat docela výrazných změn.

Nový kód byl analyzován tvůrcem komunitního obsahu s přezdívkou Gabe Follower, který se následně na Twitteru podělil o své nálezy. Asi nejzajímavějším prvkem jsou náznaky možné implementace řiditelných vozidel. Ty už nyní figurují v některých mapách ze Steam Workshopu, Valve ale dosud žádná nevytvořilo specificky pro CS:GO. 

Podle Gabe Followera bude z vozidel možné střílet, lze je také převrátit na střechu. Budou patrně exkluzivní pro režim Danger Zone, případně pro nějaký úplně jiný herní mód, který Valve oznámí v budoucnu. Dalšími změnami má projít i systém skrčení, oproti současnému stavu se napříště bude pravděpodobnost zásahu počítat procentuálně na straně klienta.

Kromě výše zmíněných novinek by Source 2 mohlo také potkat vylepšení grafiky ve formě implementace ray-tracingu a vylepšené skyboxy. Zatím ovšem žádná z novinek není potvrzena a jedná se pouze o změny v kódu. CS:GO je na trhu deset let, uvidíme, co s ním Valve do budoucna plánuje.

Tagy:
FPS
Zdroje:
Twitter