Do Fortnite dorazil halloween. Ve hře se můžete stát vlkodlakem

19. 10. 2022 – 8:51
0
Do Fortnite dorazil halloween. Ve hře se můžete stát vlkodlakem
zdroj: Foto: Epic Games

Chromovaná lykantropie

Battle royale hit Fortnite se momentálně nachází ve čtvrté sezóně třetí kapitoly a ostrov, na kterém se odehrávají líté boje, se potýká se záplavou chromu, napadající postupně čím dál více oblastí. To ale vůbec nebrání konání velkého halloweenského eventu.

Výroční akce nese název Fortnitemares a umožňuje vám především proměnu ve vlkodlaka. Stačí absolvovat rituál, díky kterému dostanete vlčí pařáty a následně můžete požívat značné výhody, jako je schopnost vycítit nepřátele v blízkosti, posilněný útok nablízko nebo double jump.

Rituál lze provést v lokaci Reality Tree, která se stala přechodným domovem DJ Lyka. Oslavy halloweenu tak ve skutečnosti znamenají pořádný mejdan, pro hráče je ale důležitá především nová sada questů, za které mohou získat odměny v podobě XP a dalších drobností.

Z vaultu byly navíc vytaženy jinak nepoužívané předměty, jako jsou bonbóny nebo metač dýní, v lokaci Grim Gables můžete narazit na speciálního protivníka, jehož porážka vynese speciální zbraň nejvyšší Mythic kvality. Na druhou stranu zmizely některé druhy divokých zvířat a také motorové čluny.

Event poběží do 1. listopadu, do té doby se také můžete v herním shopu těšit na záplavu strašidelných skinů, které se dožadují hráčských peněženek.

Zdroje:
Epic