Do Fortnite míří dvojice legendárních zabijáků zombií

25. 10. 2021 – 16:00
0
Do Fortnite míří dvojice legendárních zabijáků zombií
zdroj: Fortnite

Další spolupráce je na cestě

Fortnite se v minulosti stalo domovem celé řady herních, filmových či seriálových hrdinů. Hra už stihla přivítat postavy od Marvelu, hrdiny seriálu Stranger Things nebo třeba Master Chiefa či Johna Wicka. Nově se do hry chystají dva z největších zabijáků nemrtvých, jaké herní historie zná.

Řeč je o Jill Valentine a Chrisu Redfieldovi ze série Resident Evil. Oba dva se objevili už v prvním dílu série jako hratelné postavy, Jill si svou úlohu zopakovala zopakovala i ve třetím dílu, Chris byl protagonistou pětky a vyskytl se i v posledních dvou dílech hlavní číslované série.

Ve Fortnite bude každý z nich mít k dispozici dva kostýmy, Chris se v základu představí se svým africkým outfitem z Resideent Evil 5 a případně si bude moci obléct sexy kabát z osmičky, Jill debutuje v policejní uniformě z první dílu, alternativou pro ni je kostým ze trojky.

Kromě toho budou mít k dispozici celou řadu kosmetických předmětů, jako jsou typické léčivé rostlinky, psací stroj, se kterým se v Resident Evilu ukládají pozice a nové skiny pro krumpáč.

Zdroje:
Epic