Fortnite čeká zlom. Event s názvem The End signalizuje konec jedné éry

25. 11. 2021 – 8:59
0
Fortnite čeká zlom. Event s názvem The End signalizuje konec jedné éry
zdroj: Foto: Epic Games

Něco končí, něco začíná

Fortnite čeká změna. Epic oznámil event s výmluvným názvem The End, který samozřejmě neznamená konec celé hry, ale dělá tečku za druhou kapitolou a otevírá dveře té třetí. Stejně jako na konci první kapitoly herní svět čekají velké změny.

K události dojde 4. prosince ve 22 hodin našeho času, do hry se můžete zapojit až s šestnácti přáteli a eventový playlist bude spuštěn s půlhodinovým předstihnem. Jakmile akce začne, nebudete už moci měnit žádná nastavení.

Epic doporučuje, abyste před počátkem nové kapitoly utratily všechny typy měn, které máte k dispozici. Uvádí také, že nevyužité hvězdičky battle passu budou automaticky směny za nejnižší dostupné odměny, to ovšem neplatí pro duhový inkoust a lahvičky s barvami, ty musíte utratit sami. 

Pokud se eventu zúčastníte, dostanete automaticky 225 tisíc XP, bonusovou nahrávací obrazovku a další menší odměny. Dá se očekávat, že hra bude po jeho skončení nějaký čas nedostupná, naposledy to byly dva dny. Dataminer HYPEX tvrdí, že dle jeho informací bude údržba hry probíhat mezi 5. a 6. prosincem a 7. by měla opět být k dispozici. 

Zdroje:
Epic