Fortnite podle insidera obohatí létání na zvířatech

23. 9. 2022 – 9:50
0
Fortnite podle insidera obohatí létání na zvířatech
zdroj: Foto: Epic Games

Vzhůru do oblak

Battle royale Fortnite od Epicu přidalo v minulé sezóně na začátku léta mimo jiné i možnost naskočit a jezdit na divokých zvířatech, konkrétně na vlcích a divokých prasatech. Tito živočichové se se startem třetí sezóny třetí kapitoly začali na ostrově náhodně objevovat a ačkoli vám mohou pomoci v rychlejších přesunech, občas je jejich agresivita při snaze ukrývat se před zraky nepřátel dost problematická.

Známý leaker a insider HYPEX, který se Fortnite dlouhodobě věnuje, nyní přišel s informací, že ježdění na pozemních zvířatech možná není to jediné, co má Epic v rukávu. Podle zákulisních drbů prý vývojáři aktuálně pracují na implementaci létajících zvířat, které bude taktéž možno ochočit a ovládat.

Na létavcích se údajně budete kromě normálního pohybu moci i vznášet na místě, k dispozici prý bude i zrychlující boost. Přítomnost létání by mohla zajímavým způsobem obohatit taktické možnosti, zatím samozřejmě není jasné, zda třeba ze hřbetu půjde střílet (což na vlcích a prasatech jde). Pokud ano, budou vznášející se odstřelovači nejméně populární sortou hráčů.

Fortnite minulý víkend vstoupilo do čtvrté sezóny třetí kapitoly, která ostrov zahalila do chromového nátěru. Spolu s novými zbraněmi a lokacemi přinesla také mechanismus tekutých překážek, díky speciálním granátům můžete zdi pokrýt chromem a učinit je tak okamžitě průchozí.

Zdroje:
HYPEX