Fortnite vykoplo novou sezónu. Změnila se mapa a dorazí Darth Vader i Indy Jones

6. 6. 2022 – 9:17
0
Fortnite vykoplo novou sezónu. Změnila se mapa a dorazí Darth Vader i Indy Jones
zdroj: Foto: Epic Games

Napětí střídá pohoda

Megahit jménem Fortnite v sobotu ukončil druhou sezónu třetí kapitoly a učinil tak časově omezeným eventem, v rámci nějž si hráči v obřím mechovi mohli užít snad už skutečně finální boj mezi The Seven a tajemným řádem Imagined. Po eventu se sice na čas brány hry uzavřely, nyní ale zase šlape jak má. I s řadou novinek.

Třetí sezóna nese podtitul Vibin' a jak už název vypovídá, po napjatém finále přichází mírné zklidnění. Celá západní část mapy se proměnila k nepoznání, na místo vyzbrojené pevnosti tu nyní najdete Rave Cave, kde se pořádají mejdany, a také obří horskou dráhu. Kromě v okolí vyrostly obří houby, na kterých můžete poskakovat, a také strom skýtající mnoho pokladů a hlavně semínka, která lze sázet a následně z nich sklízet loot.

Do hry přibyly tři nové zbraně, rychlopalná DMR, nová útočná puška a brokovnice. Bohužel se zřejmě také poroučela populární Drum Shotgun. Nový update také umožňuje osedlat vlky či divoké kance a klidně z jejich hřbetu i bojovat. 

S novou sezónou samozřejmě dorazil i nový battle pass, na jehož vrcholu nyní stojí skin Darth Vadera. V průběhu příštích týdnů by se ale měly objevit nové úkoly, zaměřené na slavného archeologa Indiana Jonese. Uvidíme, kam bude příběh po katarzi dále směřovat.

Zdroje:
Vlastní