Ve Fortnite se možná bude konat další koncert. Podle spekulací ve hře vystoupí Lady Gaga

31. 8. 2022 – 10:05
0
Ve Fortnite se možná bude konat další koncert. Podle spekulací ve hře vystoupí Lady Gaga
zdroj: Epic Games

Další hvězda poctí battle royale hit?

Fortnite se během pandemie Covidu stalo nejen místem, kde si můžete zahrát s kamarády, ale také platformou, která dokáže virtuálně uspořádat koncert velkých hvězd populární hudby, když jsou skutečná pódia uzavřená. Ve Fortnite vystoupili třeba Travis Scott nebo Ariana Grande, nyní se zřejmě do hry chystá další velké jméno.

Spekulace vychází z nového synchronizovaného emotikonu pro až čtyři hráče, kteří mohou společně zahrát melodii slavné skladby Poker Face, byť tedy v poněkud upravené podobě. Fanoušci hry i zpěvačky se okamžitě pustili do dohadů, že se zopakuje situace z loňského srpna, kdy měla Ariana Grande svou Rift Tour.

Celá záležitost navíc nestojí jen na zmíněném emotikonu, v rámci soudního sporu mezi Epicem a společností Apple totiž vyšly najevo některé plánované spolupráce, mezi které patřil třeba The Rock, anime Naruto nebo basketbalista LeBron James a právě i zpěvačka Lady Gaga. Naruto i obě slavné osobnosti už ve hře byli, není tedy důvod, aby to v jejím případě bylo jinak.

Další indicie navíc poukazují na to, že Lady Gaga je velkou ikonou LGBT+ a Fortnite bude v září jako tradičně hostit event Rainbow Royale. Právě v tom období by se tedy zpěvaččin koncert mohl uspořádat, více se však zřejmě dozvíme v příštích týdnech.

Zdroje:
Dexerto