100 Thieves připravují vlastní hru. Prototyp už se testuje

16. 11. 2022 – 10:59
0
100 Thieves připravují vlastní hru. Prototyp už se testuje
zdroj: Foto: 100Thieves

Půjde o barevnou a veselou FPS

O projektu Deadrop studia Midnight Society, které založil streamer Dr. Disrespect, jsme už několikrát informovali. Svou vlastní hru chce ale i esportová organizace 100 Thieves. Své plány oznámila už letos v květnu, nyní ale zřejmě dostávají konkrétní obrysy.

Chystaná hra nese prozatímní název Project X a to jediné jisté je, že půjde o střílečku z pohledu vlastních očí. Je zřejmé, že zatím ani sami tvůrci nevědí, jak přesně bude finální produkt vypadat, na sociálních sítích se ale chlubí existencí funkčního prototypu, který už podléhá testování.

„Cílem bylo jen vytvořit sandbox," řekl generální ředitel 100 Thieves Nadeshot o hratelném prototypu, který se objevil ve videu Project X. „Sandbox, který by mohl být základním prototypem, abychom se mohli dostat na mapu, střílet ze zbraní a hrát videohru na té nejzákladnější úrovni."

Ve videu, které 100 Thieves zveřejnili, se můžete podívat na velmi rané záběry z hraní. Uslyšíte v něm také množství návrhů, co by se ve finální podobě mohlo objevit. Autoři zároveň počítají s tím, že estetika hry bude velmi světlá a barevná, nečekejte tedy třeba realistickou vojenskou akci.

Project X samozřejmě stále čeká dlouhá cesta a výsledek neuvidíme dříve než za pár let, prozatím ani neznáme platformy, na které se hra chystá.

Zdroje:
100 Thieves