Dívka poprvé vyzkoušela World of Warcraft, přítele rozpálila doběla

17. 5. 2022 – 9:29
0
Dívka poprvé vyzkoušela World of Warcraft, přítele rozpálila doběla
zdroj: Blizzard

Hraní s partnerem není žádný med

Každý někdy s hrami začínal a kromě vzácných talentů se nikdo nestal odborníkem v prvních několika minutách. Zejména v online hrách si nováčci zaslouží pomocnou ruku, aby se z nich v co nejkratším čase stala platná a nápomocná součást guildy. Shazování nebo vzteklé uštěpačné poznámky k ničemu nevedou.

Zároveň ale většina z nás také zažila frustraci z nehráčů, kteří si chtějí nějakou hru vyzkoušet s námi pokročilými, ale absolutně nedbají na rady, nenechají si nic vysvětlit a po několika marných pokusech, které selhaly právě kvůli neschopnosti naslouchat radám zkušenějších, hru odloží s tím, že už je nebaví.

Vyvážit pohledy obou stran je těžké, zejména pokud jde o ty nejbližší. Svědčí o tom příspěvek na Redditu, který se začal šířit jako lavina. Žena, která poprvé vyzkoušela World of Warcraft se svým přítelem, v něm sdílí jejich soukromou konverzaci, respektive jeho naštvané reakce na její healerské schopnosti. 

Velmi nepříjemnou formou jí vytýká, že jej neposlouchá, že jejím jediným úkolem jakožto léčitele je starat se o jeho zdraví. V zásadě po ní chce, aby ho bez řečí následovala, kam chce a připomíná jí, že naslouchání, které od něj požaduje, musí jít oběma směry. Ona sama v konverzaci píše, že jen chtěla přečíst název úkolu, který spolu plní, a nechápe, proč je na ni tak naštvaný.

Samozřejmě nevíme, jaké eskapády tomuhle dialogu předcházely, dá se ale očekávat, že rozzuřený tank bude bez healera a dost možná i bez přítelkyně. 

Tagy:
fantasy
Zdroje:
Dexerto