Nová postava pro Rainbow Six Siege pochází z Japonska

26. 1. 2022 – 9:13
0
Nová postava pro Rainbow Six Siege pochází z Japonska
zdroj: Ubisoft

Siege započíná další rok života

Rainbow Six Siege s námi žije už už od konce roku 2015 a Ubisoft na tom nechce ani letos nic měnit. Započínající Year 7 samozřejmě doprovodí start nové sezóny, která má začít na Six Invitational 2022. Zatím známe jen několik detailů.

Zatímco poslední sezóna roku 2021 nesla název Operation High Calibre, ta nová se údajně jmenuje Operation Demon Veil. Má samozřejmě přinést novou hratelnou postavu, původně se očekávalo, že se bude jmenovat Flubber, nové úniky ale naznačují, že ponese jméno Azami.

Podle dalších úniků má mít k dispozici gadget jménem Kiba Barrier a zapojit se tak mezi další operátory s možností opevnění. Na Redditu se objevily konkrétnější informace mluvící o tom, že Azami pochází z Japonska jako Hibana a Echo, bude mít střední rychlost i obranu a její zbraňový arzenál má sestávat z 9x19VSN, ACS-12 a D-50. Kromě toho bude mít k dispozici ostnatý drát a granáty.

Co se týče dalších novinek, zatím není jasné, zda se některá z map dočká podobní péče, jakou dostal nedávno Outback. Více novinek snad přinese zmíněný Six Invitational, který poběží od 8. do 20. února.

Zdroje:
Twitter