Tragédie v přímém přenosu. Hráč jedinou chybou přišel o tisíce hodin snažení

30. 11. 2021 – 8:59
0
Tragédie v přímém přenosu. Hráč jedinou chybou přišel o tisíce hodin snažení
zdroj: tisková zpráva

Za nepozornost se platí

Stalo se vám někdy, že jste vlastní chybou přišli o dosažený postup ve hře? Že jste si omylem smazali uloženou pozici těsně před koncem, že jste nedokázali dojít pro dropnuté duše v Dark Souls nebo jste nějakým trapným způsobem nechali umřít Hardcore postavu v Diablu? 

Něco takového se stalo streamerovi s přezdívkou btecbill_, a to v přímém přenosu na Twitchi. Na svém Hardcore serveru v Minecraftu pracoval dlouhých 4317 dní a během nedávného streamu ukazoval divákům masivní lom, na kterém mimo jiné pracoval. Když se jeden z fanoušků zeptal, jaký skin na své postavě používá, odebral hrdinovi zbroj z Netheritu a křídla Elytry, aby se pochlubil, že jeho hrdina nosí legendární Boratovy mankini.

@btecbill

minecraft

♬ original sound - btecbill

Následně si nasadil zbroj zpět, ovšem na křídla zapomněl. Udělat poté krok kupředu a skočit do hluboké propasti znamenalo jistou smrt. Streamer si svůj omyl uvědomil okamžitě, už s ním ale nemohl vůbec nic dělat, pouze zoufale sledovat, jak všechen strávený čas přichází vniveč.

Původně chtěl btecbill_dotáhnout svůj server ke dni 4500, což mu tedy nevyšlo. Není jasné, jestli se o něco takového pokusí v budoucnosti, nebo jestli tato zkušenosti zapříčiní, že s Minecraftem sekne nadobro.

Zdroje:
TheGamer.com