Životní změna. Amouranth tráví víc času u Overwatch 2 než v bazénku

29. 11. 2022 – 16:02
0
Životní změna. Amouranth tráví víc času u Overwatch 2 než v bazénku
zdroj: Kaitlyn “Amouranth” Siragusa

Vydrží jí to?

Kaitlyn Siragusa, známá spíše pod přezdívkou Amouranth, proslula svými provokativními streamy z vířivky nebo bazénku, případně sugestivním ASMR obsahem a v neposlední řadě také svým účtem na OnlyFans. V nedávné minulosti ale také vyšlo najevo, že je vdaná a do spousty zmíněných aktivit ji nutí její manžel, který v nich vidí skvělou finanční příležitost.

Zdá se, že se Amouranth svého manžela/pasáka zbavila a během víkendu se na Twitteru podělila o několik statistik, které ukazují, že se jí daří navzdory značně obměněnému obsahu. Z koláčových grafů, na kterých ukazuje množství času, věnované jednotlivým aktivitám na streamu, totiž vyplývá, že za posledních 30 dní třeba hrála víc Overwatch 2, než aby dráždila své publikum z bazénku.

Nejvíce času strávila hraním Just Dance 2022 a prostým povídáním s fanoušky, vyzkoušela i nové Pokémony nebo Modern Warfare II. Zatímco v minulosti podle jejích slov tvořili lechtivé streamy víc než 50 procent obsahu, nyní je to kolem 10 procent.

Na Twitteru se samozřejmě setkala i s negativními reakcemi, případně s nařčením, že celé drama kolem manžela byl jen pokus o rebranding. Amouranth sama nicméně říká, že je jí nyní mnohem lépe a přitom stále měsíčně vydělává sedmicifernou sumu. Je ostatně jedinou ženou v první stovce nejúspěšnějších streamerů na Twitchi.

Zdroje:
Kaitlyn “Amouranth” Siragusa