S1mple se zastal žalostného výkonu svého největšího konkurenta

S1mple se zastal žalostného výkonu svého největšího konkurenta
zdroj: Dexerto

Ukrajinskému hráči se nelíbila vlna nenávisti, kterou fanoušci předvedli. 

CS:GO aktuálně nejvíce dominují dvě jména - ZywOo a s1mple. Dvojice hráčů je považována za ty nejlepší na scéně, i ten nejlepší hráč ale může mít špatný den. Mathieu “ZywO” Herbaut zažil během skupinové části turnaje BLAST Premier horor. Jeho výkon se ani zdaleka neblížil výkonu někoho, kdo by měl být nejlepším hráčem světa. Jako každá hvězda je pod drobnohledem veřejnosti a fanoušci Counter-Striku mu jeho slabý výkon dali nemilosrdně najevo.

Reakce fanoušků se nelíbila Oleksandrovi, který se francouzského hráče následně veřejně zastal. Sledujícím na svém streamu se snažil vysvětlit, jak bolestivá může být jejich kritika. Dle něj může hráče a jeho sebevědomí poškodit nejen v daný moment, ale i v jeho budoucí kariéře. „I špatné věci se dějí. Já zažil i horší hry. Přestaňte s nenávistí. Ukažte respekt.” řekl s1mple na svém streamu. Svým fanouškům také připomněl jeho zápas v prosinci minulého roku proti Astralis, kdy skončil s tragickým hodnocením 0.79. 

 

s1mple talks 2-17 ZyWoo: ''Bad thing happen. I had an even worst game. Stop hate. Show some respect'' from r/GlobalOffensive

Je příjemné vidět, že i mezi dvojící, která bojuje o titul nejlepšího hráče světa, existuje respekt a vzájemná podpora. Pro CS:GO scénu je to dobrá zpráva a nastavuje pozitivní vzor pro všechny ostatní hráče.