Slavní Youtubeři se stávají spolumajiteli esportové organizace 100 Thieves

8. 4. 2021 – 12:30
0
Slavní Youtubeři se stávají spolumajiteli esportové organizace 100 Thieves
zdroj: 100 Thieves

Populární tvůrci Valkyrae a CouRage se budou podílet na vedení americké esportové organizace.

Tito dva věhlasní Youtubeři se přidají k majitelům jménem Matt "Nadeshot" Haag, Scooter Braun, Drake a Dan Gilbert. Organizace pro Valkyrae ani CouRage není žádnou neznámou, oba tvůrci jsou totiž už několik let tváří 100 Thieves a vstup do samotného vedení tak není žádným velkým překvapením. Sám Nadeshot, hlavní tvář a zakladatel organizace oba Youtubery vychvaloval a jde vidět, že i mimo profesní svět jsou velkými přáteli.

Valkyrae promluvila o tomto velkém kroku na svém Twitteru. Pro ní samotnou je to pokračování, další milník její cesty a také velký posun pro celé esportové odvětví. Jelikož je jednou z prvních žen, která se postaví do pozice majitele jedné z největších amerických organizací.

Pro CoRage a Valkyrae to pak znamená větší zapojení do fungování samotné organizace, byznysu nebo hledání nových talentů. To vše budou muset stíhat dohromady s vlastní tvorbou, která by samozřejmě neměla na úkor jejich nového poslání nijak tratit. Jsme velmi zvědaví, kam se až 100 Thieves s novým vedením posunou.