Vítězem MČR v PUBG je tým VIKÜRVI

14. 12. 2021 – 7:00
0
Vítězem MČR v PUBG je tým VIKÜRVI
zdroj: PUBG Mobile

Jak je asi titulovali soupeři...

Posledními esportovými mistry ČR se stávají hráči týmu VIKÜRVI. Ti s přehledem zvládli roli favoritů a z Vodafone MČR v PUBG si odnášejí zlaté medaile i největší část z prizepoolu 80 000 Kč. Hráč Vojtěch Ptáček alias Double navíc získal třetí titul v řadě, pokaždé ale v jiném dresu. Stříbro si nakonec vybojovali členové celku Cryptova a bronz putuje k Dark Tigers. Turnaj v PUBG uzavřel letošní MČR, na kterém letos byla nejvíce vidět organizace SINNERS. Ta veze domů dvojici titulů.

Double v tuzemském PUBG dlouhodobě dominuje. V roce 2019 se radoval v barvách týmu eXtatus, v loňském roce si úspěch zopakoval pod hlavičkou organizace Entropiq a letos už jako člen hvězdné sestavy VIKÜRVI. V ní se přestavil i jeho staro-nový spoluhráč a druhý obhájce titulu Matěj „Nowikk“ Krmela spolu s českou hvězdou Miloslavem „Pixel1kem“ Feikem. Čtveřici pak doplnil polský střelec Michał „KnorkiS“ Bławat.

VIKÜRVI převedli jasný tah na branku. Svůj náskok si vybudovali hned po prvních odehraných mapách a neustále jej navyšovali. Nakonec nasbírali 231 bodů a zvítězili s neuvěřitelným náskokem 68 bodů. Zbytek startovního pole byl vyrovnanější. Druhé místo nakonec uhájil tým Cryptova, který se zastavil na počtu 163 bodů.

O třetí místo bojovaly do posledních vteřin hned tři týmy. Po shodném počtu bodů, ale vyšším počtu eliminací soupeřů, si nakonec bronz odnáší Dark Tigers. Pro všechny organizace jde zároveň o první umístění na stupních vítězů v tomto ročníku Vodafone MČR v počítačových hrách.


Zdroje:
Tisková zpráva