Druhá sezóna Modern Warfare II a Warzone 2.0 se opozdí, potvrzuje Activision

19. 1. 2023 – 13:35
0
Druhá sezóna Modern Warfare II a Warzone 2.0 se opozdí, potvrzuje Activision
zdroj: Foto: Activision Blizzard

Activision slibuje opravy i nový obsah

Call of Duty: Modern Warfare II má za sebou úspěšný start, totéž se ale bohužel nedá říct o pokračování Warzone. To sice na začátku budilo pozitivní dojem, v současnosti ale free-to-play battle royale prožívá pokles aktivních hráčů.

Důvodů je celá řada, zmiňuje se například nový systém v Gulagu, změny v lootování nebo ceny Loadout Dropů. První sezóna multiplayeru Modern Warfare II už navíc běží skoro dva měsíce a hráči by rádi novou incentivu k návratům.

Bohužel se však potvrdily starší zvěsti o tom, že druhá sezóna bude o něco opožděna. Vývojáři oznámili, že nakonec vyjde až 15. února, zároveň ale slibují celou řadu důležitých změn, které by snad měly komunitu potěšit a zvrátit nežádoucí trend.

Activision s příchodem nové sezóny slibuje především zásadní zlepšení v segmentu uživatelského pohodlí, opravy technických problémů a samozřejmě i nový obsah, mezi který patří třeba návrat Resurgence a zbrusu nová menší mapa pro Warzone 2.

Kromě toho se mají vývojáři věnovat i výše zmíněným palčivým problémům, jako je současná podoba Gulagu nebo systém loadoutů. 

Zdroje:
Activision Blizzard