Scump oslavil konec kariéry v CoD, dosáhl všeho

18. 1. 2023 – 11:28
0
Scump oslavil konec kariéry v CoD, dosáhl všeho
zdroj: Foto: OpTic

Možná se ale vrátí

Seth Abner, známý pod přezdívkou Scump, je dle mnohých nejtalentovanějším profesionálním hráčem Call of Duty. Tedy byl, protože právě včera ukončil svou kariéru. Důvodem je dle jeho slov především to, že dosáhl všeho, čeho lze v CoD profesionálně dosáhnout.

Abner začal v týmu OpTic v roce 2012 a za těch 11 jedenáct let se mu podařilo nashromáždit 31 vítězství v hlavních turnajích, dvě zlaté medaile z X Games a vítězství na světovém šampionátu. Spolu s týmovými spoluhráči, mezi které patřil FormaL, Crimsix, Karma a Nadeshot, vytvořili extrémně úspěšnou sestavu, která vyhrála osmnáct offline turnajů.

Abnerovi samozřejmě k jeho úspěšné kariéře gratulovali jak jeho spoluhráči a kolegové z branže, tak zástupy fanoušků, kteří celé roky sledovali jeho cestu. On sám pak uvolnil místo novému talentu. Do OpTic se totiž vrací Brandon ‘Dashy’ Otell a Scump mu ve svém rozloučení věnoval pobídku, aby tuto příležitost využil na maximum. 

Prozatím není jasné, čemu se bude Scump nyní věnovat. Faktem ovšem je, že nevylučuje ani návrat, ostatně v sestavě OpTic pořád figuruje na poli náhradníka. Sám v rozhovoru zmínil, že pokud jej tým bude potřebovat, vrátí se na bojiště.

Zdroje:
Dexerto