Vražedné hasicí přístroje a nafukovací návnady. Bořiči mýtů testují Warzone do krve

25. 11. 2022 – 10:41
0
Vražedné hasicí přístroje a nafukovací návnady. Bořiči mýtů testují Warzone do krve
zdroj: Foto: Activision Blizzard

Nezkoušejte to doma!

V multiplayerových hrách není nouze o vyloženě vtipná úmrtí, která si buď hráč přivodí sám svým neumětelstvím, případně se soupeři podaří provést něco absolutně nečekaného a nemyslitelného. Výjimkou není ani Call of Duty: Warzone.

Kanál DefendTheHouse se ve své sérii Mythbusters, která se zabývá bořením mýtů ve Warzone, zaměřuje na testování těch nejšílenějších nápadů. Tvůrci zkoušejí, do jaké míry je na ně hra připravena, a tak třeba na jedno místo přivolají hned několik vrtulníků s proviantem a podobně. Součástí videa je i ověřování mýtu o vražedných hasicích přístrojích nebo nafukovacích návnadách, které dokáží ničit vozidla.

Hasící přístroje skutečně mohou zabíjet, jsou totiž explozivní a pokud vedle nich v ten moment někdo stojí, velmi pravděpodobně ho to zabije rovnou, případně mu zůstane jen zbyteček zdraví, o který ho můžete rychle připravit.

Ve videu níže se ale můžete podívat na spoustu dalších podobných testů, jako je přivolání více care packages na jedno místo nebo až překvapivě účinné likvidování aut za pomoci návnad. Warzone 2 je k dispozici na PC a současné i minulé generaci konzolí, a to zdarma pro všechny.

Zdroje:
DefendTheHouse