Historicky první turnaj Big Match ve FIFA 22 vyhrál Kobby

10. 11. 2021 – 9:00
0
Historicky první turnaj Big Match ve FIFA 22 vyhrál Kobby
zdroj: Foto: Electronic Arts

Akce s podporou McDonald's

Minulou sobotu se odehrál historicky první Big Match na fotbalovém simulátoru FIFA 2022. Prvenství z turnaje, v němž se hrálo o 50 000 Kč, si odnesl Martin „Kobby“ Strnad z týmu SKS. Akce proběhla v režii týmu Entropiq a hlavního partnera McDonald’s, který na jeden den proměnil svou pražskou restauraci v gamingovou arenu. 

V turnaji Big Match se utkalo šestnáct hráčů z České republiky a ze Slovenska, deset z nich prošlo online kvalifikací, šest bylo do utkání exkluzivně pozváno. V prvním ročníku tak síly poměřili zástupci esportových týmů ACS, FCVP, SINNERS, SAMPI, Entropiq, SKS, CRYPTOVA, FC Jablonec, DGGesports FC a Sigma Olomouc.

O prvenství se ve finálovém turnaji nakonec utkali Martin „Kobby“ Strnad a Matěj „Matjes“ Dunka, po celkové součtu bodů a vstřelených branek 3:2 vyhrál první jmenovaný, který prošel celým turnajem bez jediné prohry.

„Turnaj se mi moc líbil, po dlouhé době zase akce, kde byli lidi a fandilo se, mám ohromnou radost, že se mi po delším čase podařilo vyhrát tak velký turnaj a získat krásnou trofej. Je to pro mě velká úleva a doufám, že nebude tenhle ročník poslední,“ hodnotí Martin „Kobby“ Strnad. Třetí místo patří Dominiku „Seronovi“ Čermákovi.

 


Zdroje:
Tisková zpráva