Umírá Fortnite? Streamerka říká, že jej naopak čeká další vrchol

27. 10. 2021 – 16:00
0
Umírá Fortnite? Streamerka říká, že jej naopak čeká další vrchol
zdroj: Fortnite

Fortnite žije dál

Fortnite před časem zahájilo novou, v pořadí už osmou sezónu, která do hry vrátila Cosmic Cube. Epic své úspěšné battle royale neustále zahrnuje novými skiny, zbraněmi i nepřáteli, přesto se stále ozývají hlasy, které tvrdí, že je hra mrtvá.

Streamerka Kathleen ‘Loserfruit’ Belsten si to ale rozhodně nemyslí a naopak říká, že hra ještě zdaleka nedosáhla plného potenciálu. V rozhovoru pro magazín Dexerto uvedla, že Fortnite momentálně čeká na svůj další velký peak popularity. Jakmile k němu dojde, všechny tyhle pochybovačné hlasy ustanou, soudí hráčka, která má dokonce ve hře svůj vlastní skin.

Fortnite je podle ní momentálně v tom nejlepším stavu za celou dobu existence, Epic řeší vyvážení zbraní, implementoval rychlejší způsoby cestování po mapě a do hry přibyla spousta vtipných předmětů. Přála by si více Ranked herních režimů, aby bylo získávání úrovní zábavnější jinak ale hře ani po čtyřech letech nedochází dech.

Fortnite se v průběhu existence urodila tvrdá konkurence, zatímco během svého zrodu bojovalo o přízeň především s o poznání vážnějším PUBG, nyní se musí o publikum dělit s Apex Legends, Call of Duty: Warzone a dalšími. Uvidíme, jakou budoucnost pro hru Epic chystá.