Další velké jméno míří z Twitche na Youtube

12. 7. 2022 – 15:59
0
Další velké jméno míří z Twitche na Youtube
zdroj: Foto: Myth

Tentokrát je to Myth

Celá řada velkých jmen streamovací scény v současnosti opouští Twitch a přechází na konkurenční platformu YouTube. Jmenovat můžeme takové osobnosti, jako je Dr. Lupo, TimTheTatman nebo třeba Ludwig. Nyní si červený tým připisuje další vítězství nad tím fialovým.

Do stáje YouTube totiž přechází streamer Ali Kabbani alias Myth, který proslul především svým hraním Fortnite. Kabbani oznámení o změně působiště učinil o poznání méně opulentně než mnozí jeho kolegové, na situaci to ovšem vůbec nic nemění.

Nutno říct, že má Myth na YouTube velmi slušnou základnu fanoušků už nyní, oproti Twitchi je ale přeci jen o něco menší. Zatímco tam se za šest let své kariéry dostal na 7,4 milionů sledujících, na Youtube je na tom o zhruba tři miliony hůře. Exkluzivní smlouva, kterou ovšem s platformou patřící Googlu podepsal, zjevně tento rozdíl bohatě smaže.

Mythovi je 23 let, největší porci slávy získal díky hraní Fortnite, kde se prokázal jako jeden z nejrychlejších a nejlepších stavitelů obranných struktur. Mimo to se ale při vysílání zabývá také GTA 5, Apexem nebo Valorantem.

Zdroje:
Dexerto