Dr. Disrespect se opět objevil na Twitchi. V reklamě na Fortnite

17. 5. 2022 – 16:22
0

Tuhle tvář platforma dlouho neviděla

Pokud sledujete svět streamerů, určitě víte o dlouhodobém sporu, který má Herschel Beahm alias Dr. Disrespect s platformou Twitch. Ačkoli na ní dlouhodobě působil a stal se výraznou tváří s obřím zástupem fanoušků, v červnu roku 2020 dostal ban, a to krátce po podepsání exkluzivní smlouvy na několik let.

Nikdy jsme se nedozvěděli, proč k banu a zrušení účtu došlo a spor mezi Beahmem a Twitchem trval až do letošního března, kdy měl být definitivně uzavřen. Ani jedna ze stran nicméně neposkytla detaily o výsledku a důvod, proč k banu došlo, je stále opředen tajemstvím. Dr. Disrespect si mezi tím stačil vybudovat kariéru na konkurenční platformě YouTube, nyní se ale jeho obličej začal objevovat i na Twitchi.

Bohužel ovšem pouze ve formě reklamy na Fortnite, v níž vystupuje po boku celé řady dalších streamerů. I přesto jeho přítomnost vzbudila zájem řady fanoušků. Jejich nadšení bylo ale rychle ochlazeno, reklama totiž přirozeně není dílem samotného Twitche a vystupovat v ní může kdokoli, aniž by s platformou měl cokoli společného.

V reklamě se mimo jiné objevuje i Valkyrae, která Twitch taktéž opustila ve prospěch exkluzivní smlouvy s YouTube. Na rozdíl od Dr. Disrespecta ovšem nedostala ban a s platformou Amazonu se rozešla v zásadě v dobrém. Ani Twitch, ani Dr. Disrespect situaci nijak nekomentují  a kromě pobavení fanoušků zřejmě neznamená žádné šokující odhalení nebo překvapivý návrat.

Zdroje:
Twitter