Hráči New World objevili recept na nesmrtelnost. Rozbíjejí tím hru

19. 10. 2021 – 7:00
0
Hráči New World objevili recept na nesmrtelnost. Rozbíjejí tím hru
zdroj: Foto: Amazon

Je třeba jednat co nejrychleji

Minulý týden jsme vás informovali o tom, že se v New Worldu množí podvodné chování hráčů, kteří z důvěřivých nováčků loudí peníze, jež následně zpronevěřují. Nyní se ukázalo, že MMORPG od Amazon Games trpí dalším, zcela zásadním problémem, který nyní vychází přímo z herních systémů.

Poprvé o tomto problému promluvil v neděli na fórech hry hráč s přezdívkou Inkassokrav. Ten v popisu situace uvedl, že dosáhnout nesmrtelnosti postavy lze kdykoli dle libosti, což vytváří obrovské potíže především ve válkách frakcí, kdy je nesmrtelným nepřátelům logicky nemožno vzdorovat, pokud sami chybu ve hře nezneužijete.

Uživatel zároveň na fórum vložil video, v němž krok po kroku ukazuje, jak nesmrtelnost aktivovat. Není třeba zmiňovat, že na příspěvek na fóru způsobil pozdvižení a komunita hlasitě žádá Amazon Games o co nejrychlejší nápravu.

Podle hráčů je nutné, aby vývojáři do vyřešení situace vypnuli válečné konflikty, nebo aspoň vydali rychlý hotfix. S ohledem na to, že kolem získávání teritorií se točí zásadní část hry, může zničení rovnováhy zkazit hru většině poctivých hráčů.

Nyní je tedy míček na straně vývojářů a nezbývá než doufat, že se k nastalé situaci postaví čelem a vyřeší ji co nejdříve. V době psaní článku zatím oficiální vyjádření nepřišlo.

Zdroje:
Dexerto