Při charitativním streamu dostala ban. Může za to odhalené pozadí

3. 3. 2022 – 16:00
0
Při charitativním streamu dostala ban. Může za to odhalené pozadí
zdroj: Foto: Capcom

Na tyhle věci je Twitch velmi citlivý

O streamerce STPeach a jejím kostýmu Cammy ze Street Fightera už jsem kdysi psal a zpráva to byla velmi populární. Nyní se ovšem mladá žena vrací do titulků herních webů, bohužel s trochu negativnějšími konotacemi.

STPeach znovu oblékla svůj velmi odvážný kostým, a to při příležitosti charitativního streamu pro organizaci Games for Love, jež se stará o potřebné děti. V průběhu vysílání se nicméně zvedla ze židle, aby odklidila krabici, na níž ji neustále upozorňovali diváci v chatu. V tu chvíli se nicméně ukázalo, že kostým je v zadní části přeci jen poněkud více odhalující a Twitch zasáhl.

V reakci na ban následně streamerka uvedla, že si příště vezme s sebou vířivku nebo bazének, čímž sarkasticky narážela na to, že v takovém případě by odhalené pozadí bylo v pořádku. Někteří její fanoušci se samozřejmě okamžitě začali srocovat na její podporu, jiní připustili, že jí zkrátka ve vysílání byl vidět celý zadek, což doložili tímto klipem.

Pozitivní na celé záležitosti je, že se STPeach tak či tak povedlo vybrat pro charitu přes 10 tisíc dolarů. Není jasné, jak dlouho ale její ban potrvá.

Zdroje:
win.gg