Provokativní Amouranth se stává hlavní producentkou reality show Streamer Royale

27. 4. 2022 – 15:44
0
Provokativní Amouranth se stává hlavní producentkou reality show Streamer Royale
zdroj: Foto: Amouranth

O čem asi bude?

Pokud sledujete streamerskou scénu, jen stěží vám mohla uniknout existence Kaitlyn Siragusa, mnohem známější pod přezdívkou Amouranth. Tato egirl se stala patrně nejvýraznější tváří lechtivější části Twitche a kromě spoře oděných streamů z bazénku ji můžete vidět v ještě odvážnějších polohách na serveru OnlyFans, případně si můžete koupit vodu, v níž se koupe nebo sklenici s jejími...větry.

Amouranth nicméně už dlouho proniká do světa poněkud vážnějšího byznysu a v nedávné době si například pořídila benzínku a samoobsluhu Seven Eleven, stále častěji navíc hovoří o tom, že erotický byznys hodlá pověsit na hřebík kompletně a věnovat se tradičnějším segmentům. Zábavní průmysl ale zjevně opouštět nehodlá.

Chystaná reality show Streamer Royale ji totiž obsadila do role hlavní producentky. Streamer Royale má obsadit množství slavných jmen ze streamovací scény a donutit je podstoupit sérii výzev. Už nyní víme, že se show zúčastní Charles “MoistCr1TiKaL” White, Lily “LilyPichu” Ki a Jack Manifold, který se věnuje streamování Minecraftu. Show má být vysílána na Twitch kanálu patřícímu přímo Amouranth.

Konkrétní obsah pořadu zatím neznáme, dá se ale očekávat, že s ohledem na povahu producentky bude pořádně peprná. Start je naplánován již na 8. května, tedy na příští neděli, možná se do té doby o projektu dozvíme něco víc.

Amouranth na Twitch přišla v roce 2016 a zpočátku se věnovala cosplayi, násleně přešla na tanec, ASMR a streamy z vířivky. Její tvorba se nevyhnula kontroverzím a opakovaným banům napříč různými sociálními sítěmi. Na OnlyFans patří její profil k nejúspěšnějším, vydělává jí údajně kolem milionu dolarů měsíčně. 

Zdroje:
win.gg