YouTuber Technoblade se dočká posmrtné pocty

18. 10. 2022 – 16:05
0
YouTuber Technoblade se dočká posmrtné pocty
zdroj: Foto: Profimedia

YouTube vytvoří vzpomínkové video

YouTuber s přezdívkou Technoblade patřil k nejvýznamnějším osobnostem Minecraftové scény, bohužel letos v červnu zemřel. Patřil mezi nejsledovanější a nejtalentovanější tvůrce v rámci Minecraftu, a to jak samostatně, tak i jako člen skupiny Dream SMP.

Po jeho nečekaném úmrtí se objevila záplava reakcí, různých sestřihů a poděkování od fanoušků, nyní chce k podobnému kroku přistoupit i platforma, na které Technoblade působil. YouTube tak vydá vlastní poctu Technobladovi, jak jinak než v podobě videa.

K oznámení došlo na akci Minecraft Live 2022 a video bude zveřejněno 28. října, tedy za deset dní. Už nyní víme, že má jít o kompilaci nejzásadnějších a nejpamětihodnějších momentů Technobladovy kariéry. Určitě tak bude obsahovat celou řadu PvP momentů, ale i ukázky ze samotných začátků působení na YouTube. Velmi pravděpodobně se ve videu objeví i další významné osobnosti scény.

Technoblade, vlastním jménem Alexander, příjmení není veřejně známo, zemřel na rakovinu ve svých 23 letech. Větší popularity dosáhl v roce 2019, na svůj kanál ovšem publikoval od roku 2013 a například v roce 2017 vydal video, ve kterém pokořil Hardcore režim Minecraftu na volantu.

Zdroje:
Youtube