Začíná 4. sezóna Ligy Farming Simulátoru. Kdo dokáže sklidit nejrychleji?

12. 5. 2022 – 16:00
0
Začíná 4. sezóna Ligy Farming Simulátoru. Kdo dokáže sklidit nejrychleji?
zdroj: Giants Software

Hurá na pole!

Vývojáři z Giants Software zahajují 4. sezónu ligy Farming Simulator (FSL) Vítězové 3. sezóny Trelleborg se vracejí a spolu s nimi i ostatní týmy, které chtějí sesadit úřadující šampiony. Měsíční online kvalifikace začne o víkendu 14. a 15. května a skončí mistrovstvím světa v listopadu 2022. Zápasy se budou streamovat živě na Facebooku FSL a kanálu Giants Software na Twitchi a účastnit se mohou týmy z celého světa, které chtějí soutěžit o ceny v celkové hodnotě 100 000 euro.

Všechny kvalifikační turnaje ve 4. sezóně se pořádají každý měsíc coby online soutěže a streamují se živě přes oficiální kanály GIANTS Software. Úspěšné týmy získají na každém turnaji podíl na cenách v celkové hodnotě 100 000 euro, přičemž o největší část se bude hrát během mistrovství světa v listopadu, kde by týmy mohly soutěžit prezenčně.

„Neustále rozšiřujeme svět Farming Simulatoru a všech přidružených aspektů, včetně tohoto populárního esportu,“ komentuje Christian Ammann, ředitel GIANTS Software. „Děkujeme partnerům pro 4. sezónu, se kterými máme stejnou vizi: nabídnout jedinečné hřiště pro rodinnou soutěž.“

GIANTS Software se budou chtít zúčastnit dalších prezenčních událostí v herním a zemědělském oboru v rámci samostatných turnajů, kde se bude hrát o další finanční ceny.

Vývojář a vydavatel GIANTS Software rozšířil v rámci 4. sezóny herní dynamiku svého soutěžního režimu více hráčů díky zvýšené rychlosti sklízení a několika dalším úpravám. Týmová práce stále zůstává středobodem soutěže, kdy tři hráči musí efektivně zkoordinovat svůj zemědělský vozový park. Po strategickém výběru strojů na začátku budou týmy sklízet pšenici, dělat balíky a rychle je dovážet do vlastních stodol, aby získaly body.

Turnajový klient, dostupný zdarma ke stažení, je založený na PC verzi hry Farming Simulator 19 a zve všechny fanoušky a nadšence do esportu Farming Simulatoru, aby se zaregistrovali do soutěže. Součástí je rovněž tréninkový režim pro nováčky. Další informace o FSL najdete na fsl.giants-software.com, na oficiálních stránkách Farming Simulatoru a v mediální zóně GIANTS Software.

Zdroje:
Tisková zpráva