Esportovou organizaci Davida Beckhama bude sponzorovat společnost Bitstamp

18. 1. 2022 – 16:50
0
Esportovou organizaci Davida Beckhama bude sponzorovat společnost Bitstamp
zdroj: Foto: Deadline

Kryptoměny táhnou

Guild Esports, esportová organizace, jejímž spolumajitelem je fotbalová superstar David Beckham, podepsala tříletou spolupráci s burzou kryptoměn Bitstamp. Smlouva v hodně 4 a půl milionu liber je nejhodnotnější, jakou Guild za necelé dva roky své existence sjednala.

Díky ní bude Bitstamp figurovat na dresech, sociálních sítích a marketingových materiálech organizace. Oba subjekty se zavazují ke spolupráci za účelem vývoje projektů, které posunou fanouškovskou základnu Guild Esports a zároveň zlepší uživatelský zážitek Bitstampu. Co si pod podobně vágním korporátním prohlášením konkrétně představit je nejasné.

Bitstamp je jednou z nejdéle fungujících burz kryptoměn na světě, funguje už od roku 2011. Spolupráce s Guild Esports pro ni není prvním krokem do herního světa, už v minulosti se zapojovala do organizace turnajů v CS:GO a také se angažuje v segmentu blockchainového gamingu.

Guild Esports mají za sebou několik odchodů klíčových postav, investice by měla organizaci vlít novou krev do žil a otevřít nové možnosti, jak se pohybovat na poli esportu.

Zdroje:
Dexerto